Odběr novinek e-mailem

Web Jankadekor nejsou žádné statické stránky, na kterých se nic nemění. Stejně jako ve firmě samotné, i zde na webu se pořád něco děje – vyrábíme nové produkty a přidáváme je do katalogu, pořádáme slevové akce, zkrátka připravujeme pro své spokojené zákazníky a fanoušky pořád něco nového. Pokud se Vám náš web a naše výrobky líbí a rádi byste byli o dění v Jankadekor informováni, můžete se přihlásit k odběru novinek e-mailem. Je to snadné, stačí vyplnit kratičký formulář ve vysunovacím menu v levé části stránky a pak jen v prostředí svého e-mailu odběr potvrdit. Jakmile tak učiníte, stáváte se naším odběratelem a zároveň prémiovým zákazníkem a fanouškem. Na začátku každého měsíce Vám pošleme e-mail, v němž Vás budeme informovat o všem důležitém – o zbrusu nových produktech i o výrobcích, které do budoucna plánujeme, o blížících se slevových akcích i o všem ostatním, co se na našem webu nebo sociálních sítích dělo, děje a bude dít. Kromě toho každý e-mail obsahuje prémiový elektronický obsah, který je zdarma dostupný jen a pouze našim odběratelům. Tento bonus je pokaždé jiný a přísně tajný, takže se každý měsíc můžete těšit a hádat, co Vám asi pošleme. Může to být nějaký návod, recept, šablonky k vystřižení, ale také sada přání nebo jmenovek k vytištění. Snažíme se, aby prémiový obsah každý měsíc odpovídal svátkům či jiným událostem, které se v daném období konají.

odběr novinek e-mailem - prémiový obsah

Na svůj první prémiový obsah z Jankadekor nemusíte čekat do začátku dalšího měsíce. Hned po přihlášení k odběru novinek a jeho potvrzení Vám odešleme e-mail, v němž naleznete sadu dvanácti originálních přáníček k vytištění! Tato sada je ve formátu PDF a obsahuje přáníčka se šesti motivy, z nichž každý má ještě dvě verze textu, abyste si mohli vybrat takový, který se Vám nejvíce hodí. V sadě naleznete přání k narozeninám, svátku, svatbě i univerzální blahopřání.

Nutno podotknout, že odběr novinek e-mailem je zdarma, k ničemu Vás nezavazuje a můžete ho kdykoliv zrušit. Pevně však doufáme, že Vás naše e-maily nebudou obtěžovat, že pro Vás budou naopak příjemným zpestřením.

Pokud byste nás rádi podpořili i jinak než přihlášením k odběru novinek, můžete navštívit naše profily na sociálních sítích a stát se našimi fanoušky i tam. Náš Facebook naleznete zde a Pinterest tady. V případě jakýchkoliv dotazů, rad a připomínek nás neváhejte kontaktovat na e-mailu info@jankadekor.cz.

Za Vaši podporu Vám předem děkujeme.

Líbí se Vám tento příspěvek/výrobek? Dejte o něm vědět svým přátelům!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Komentáře

avatar
  Subscribe  
Upozornit na